Sikeresen lezajlott a június 23-i haltelepítés a Komlói Bányász Horgász Egyesület vizein.
Összesen 1,5 tonna ponty került a két vízterületbe, tovább erősítve a tavak halállományát.
Jó fogást és eredményes horgászatot kívánunk minden egyesületi tagnak! 

